همزمان با هشتم دیماه روز ملی صنعت پتروشیمی

تقدیر رئیس کل بانک مرکزی از نقش‌آفرینی پتروشیمی فن‌آوران در ارزآوری برای کشور در شرایط تحریم

رئیس کل بانک مرکزی با ارسال تقدیرنامه‌ای خطاب به مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن‌آوران، از نقش‌آفرینی مستمر این شرکت در تداوم صادرات غیرنفتی، ارز آوری برای کشور و بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات به چرخه رسمی اقتصاد در شرایط تحریم، قدردانی کرد.
تقدیر رئیس کل بانک مرکزی از نقش‌آفرینی پتروشیمی فن‌آوران در ارزآوری برای کشور در شرایط تحریم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی فن‌آوران، رئیس کل بانک مرکزی با ارسال تقدیرنامه‌ای خطاب به مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن‌آوران، از نقش‌آفرینی مستمر این شرکت در بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات به چرخه رسمی اقتصاد کشور در شرایط تحریم، قدردانی کرد.

در نامه عبدالناصر همتی آمده است:

تولید و صادرات غیر نفتی نقش معناداری در رشد و توسعه اقتصادی کشور، حفظ ارزش پول ملی و ثبات بازار ارز و بخش های واقعی و مالی اقتصاد دارد. در این خصوص با توجه به وضعیت کلان  اقتصادی و غیر اقتصادی کشور از یک سو و وضع شدیدترین و بی‌سابقه‌ترین تحریم‌های بین‌المللی علیه کشور ایران به ویژه در بخش های بانکی و نفت و از سوی دیگر، نقش صادرکنندگان غیر نفتی در خط مقدم جنگ اقتصادی بسیار حائز اهمیت است.

همتی با اشاره به اینکه عملکرد شرکت پتروشیمی فن آوران در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی طی سال های اخیر همواره در مسیر تداوم صادرات غیر نفتی و ایجاد درآمد ارزی به منظور تامین نیازهای وارداتی کشور، بوده است، از تلاش های بعمل آمده در جهت حفظ تولید، اشتغال، استمرار صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی به چرخه رسمی اقتصاد کشور تشکر و قدردانی کرد.

پتروشیمی فن آوران سومین طرح تولید متانول ایران و تنها تولید کننده اسید استیک در کشور می باشد که سهم عمده ای از سبد تولید خود را به تامین نیاز بازار های هدف صادراتی تخصیص داده است و تمام توان فنی و مهندسی کارکنان خود را در راستای پویایی زیر ساخت اقتصادی کشور در حوزه تولیدات صنعت پتروشیمی مرتبط با زنجیره متانول واسید استیک بکار گرفته است.

رسانه جدید

 

۸ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۰
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۱,۲۵۳
کد خبر : ۸۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+