دستاوردی دیگر با

بازگشت پتروشیمی فارابی به عرصه تولید و سودآوری در سال جهش تولید

شرکت پتروشیمی فارابی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) متعلق به شستا، در دوره 6 ماهه منتهی به 1399/06/31 به ازای هر سهم، 12 ریال سود محقق کرده است. این درحالیست که این شرکت در مدت مشابه سال قبل برای هر سهم 12 ریال زیان شناسایی کرده بود.
بازگشت پتروشیمی فارابی به عرصه تولید و سودآوری در سال جهش تولید
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی فن آوران، شرکت پتروشیمی فارابی در دوره 6 ماهه منتهی به 1399/06/31 به ازای هر سهم، 12 ریال سود محقق کرده است.
این شرکت که در شش ماه نخست سال ۱۳۹۸ به ازای هر سهم ۱۲ ریال زیان شناسایی کرده بود, از تحقق سود (۱۲+)ریالی به ازای هر سهم خبر داد و بعد از پنج سال زیان پیاپی، بار دیگر در وضعیت سود آوری قرار گرفت.

پتروشیمی فارابی اولین تولید کننده دی اکتیل فتالات و نیز تولید کننده عمده انیدرید فتالیک پرک در کشور می باشد که علیرغم وجود موانع شدید در مسیر تولید، توانست با استفاده از فرصت های فراهم آمده و حمایت شرکت های پتروشیمی فن آوران و امیر کبیر بعنوان سهامداران حقوقی عمده، در پی توجه به ظرفیت ها و پتانسیل در اختیار و با تکیه بر توان متخصصین و کارکنان پرتلاش خود از وضعیت زیان خارج و به سود عملیاتی به مبلغ ۳۰,۴۷۴ میلیون ریال تا پایان شش ماهه نخست سال جاری دست پیدا کند.
اطلاعات و صورت های مالی حسابرسی نشده میان‌دوره ای شش ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ که در سامانه کدال بنام این شرکت با نماد شفارا منتشر شده است این خبر را تایید می نماید.

روابط عمومی و امور بین الملل
شرکت پتروشیمی فن آوران
۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۰
تعداد بازدید : ۲,۰۳۵
کد خبر : ۸۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+