برگزاری اجلاس جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور ارزیابان در پتروشیمی فن‌آوران

برگزاری اجلاس جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور ارزیابان در پتروشیمی فن‌آوران

 

برگزاری اجلاس جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور ارزیابان در پتروشیمی فن‌آوران

 

ارزیابان مرکز تعالی و پیشرفت سازمانی با حضور ۳ روزه در پتروشیمی فن‌آوران پس از بررسی و ارزیابی عملکرد شرکت بر اساس معیارهای ۹ گانه مدل تعالی سازمانی، دستاوردهای حاصل شده را مورد توجه دانستند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فن‌آوران، ارزیابان مرکز تعالی و پیشرفت سازمانی با حضور ۳ روزه در پتروشیمی فن‌آوران به بررسی و ارزیابی عملکرد شرکت بر اساس معیارهای ۹ گانه مدل تعالی سازمانی ۲۰۱۳ پرداختند.

ارزیابان با برگزاری جلسات مستمر و گفتگوی با مدیران شرکت، معیارهایی شامل رهبری، استراتژی، کارکنان، فرآیندها، محصولات، خدمات، شرکاء و تامین‌کنندگان را در این رویداد ۳ روزه بررسی کردند.

در آئین اختتامیه این اجلاس که در مجتمع پتروشیمی فن‌آوران برگزار شد، دکتر رفیق دوست مدیرعامل شرکت، با تشریح دستاوردها و برنامه‌های آتی شرکت بیان داشت: «ما در همه زمینه‌ها پیشرفت کرده‌ایم ولی باید بر روی مستندسازی دقیق‌تر و ارائه بهینه دستاوردها تمرکز کنیم».

ایشان دریافت تندیس در جایزه حمایت از کالای ایرانی را نیز دیگر دستاورد کسب شده در روزهای اخیر عنوان کرد و تصریح کرد: «پتروشیمی فن‌آوران در حوزه صرفه‌جویی انرژی دستاوردهای قابل توجهی کسب کرده و با طرح‌های اجرا شده، علاوه بر خاموش شدن فلرها، منجر به صرفه‌جویی ۵۸۰ میلیارد تومانی شده است.»

در پایان روز سوم، با تاکید بر تعهد پتروشیمی فن‌آوران به اصول تعالی سازمانی، جلسه اختتامیه با حضور ارزیابان و مدیران شرکت و با ابراز رضایت از پیشرفت‌ها و روند بهبود برگزار شد.

۲۱ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۰۶
روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۱۷۱
کد خبر : ۲۶۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+