اهدای تندیس ملی رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست؛

پتروشیمی فن‌آوران نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد
اهدای تندیس ملی رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست؛
اهدای تندیس ملی رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست؛
پتروشیمی فن‌آوران نشان برتر رویداد ملی حکمت را دریافت کرد

شرکت پتروشیمی فن‌آوران در دومین دوره جشنواره ملی حکمت که با شعار “تحقق اقتصاد عدالت محور مردم پایه” برگزار شد، نشان ملی تولید داخلی و پیشرو در صنعت پتروشیمی را کسب کرد و تندیس رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فن‌آوران،  دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ دومین جشنواره ملی حکمت (حمایت از کالای ایرانی و تولید ایرانی) با شعار “تحقق اقتصاد عدالت محور مردم پایه” با حضور مدیران‌ ارشد دولتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شرکت‌های برتر کشور در سالن‌ همایش‌های بین‌المللی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این رویداد ملی که نشان رهبران اقتصادی به دکتر رفیق‌دوست اهدا گردید، شرکت پتروشیمی فن‌آوران نیز به نشان ملی حکمت به پاس تولید داخلی و پیشرو در صنعت پتروشیمی با تولیدات متمایز و استراتژی‌های نوآورانه در تولید متانول و اسید استیک دست یافت و مورد تقدیر قرار گرفت.

شرکت پتروشیمی فن‌آوران با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و تکیه بر دانش و تخصص نیروهای ایرانی توانسته است استانداردهای بین‌المللی را در تولید خود پیاده‌سازی کند و با ارتقاء کیفیت محصولات، به تقویت اقتصاد دانش بنیان و صادرات کشور کمک شایانی کند.
گفتنی‌ست، این شرکت با سرمایه‌گذاری‌های مستمر در بخش تحقیق و توسعه، نقش مهمی در ارتقاء صنعت پتروشیمی و خودکفایی اقتصادی نیز داشته است.

رویداد ملی حکمت، فرصتی برای تأکید بر اهمیت حمایت از تولیدات داخلی و تقویت اقتصاد مقاومتی است که پتروشیمی فن‌آوران در این رویداد، با ارائه مدل‌های موفقیت‌آمیز به عنوان الگویی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی در نظر گرفته شد. شرکت پتروشیمی فن‌آوران با تلاش‌های بی‌وقفه در جهت بهبود مستمر فرآیندها و محصولات توانسته تأثیرگذاری قابل توجهی نیز در صنعت پتروشیمی داشته باشد که اهداف بلندمدت این شرکت در راستای توسعه پایدار و ارتقاء سطح رقابت‌پذیری در بازارهای جهانی را تحقق بخشیده است.

 

2

0
1
0

 

 

 

۱۹ تیر ۱۴۰۳ ۱۳:۳۷
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۲۰۰
کد خبر : ۲۶۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+