اهدای تندیس سیمین نهمین جایزه ملی مدیریت انرژی به مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران

اهدای تندیس سیمین نهمین جایزه ملی مدیریت انرژی به مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران

اهدای تندیس سیمین نهمین جایزه ملی مدیریت انرژی به مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران صبح امروز در جریان برپایی همایش پایانی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی تندیس سیمین نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به شرکت پتروشیمی فن آوران تعلق گرفت.

این جایزه در راستای انجام موفق پروژه های صرفه جویی انرژی نظیر برگردان گاز هیدروژن پرج به رینگ سوخت در ریفرمر واحد متانول این شرکت، به دکتر رفیق دوست نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این شرکت اهدا شد.

شایان ذکر است که در این طرح هیدروژن پرج به رینگ سوخت ریفرمر واحد متانول برگشت داده می شود و از این طریق مصرف گاز طبیعی سوخت ریفرمر کاهش می یابد. این فرآیند گامی مهم در راستای بهینه‌سازی مصارف گاز طبیعی در این شرکت بشمار می رود.

حسین رفیق دوست در این ارتباط گفت: مدیریت حامل های انرژی در راستای اهتمام به اصول توسعه پایدار، همواره مد نظر کلیه ارکان مدیریتی و کارکنان شرکت پتروشیمی فن آوران قرار داشته و از اهم زیرساخت های مد نظر در تدوین استراتژی های کلان و وظیفه ای این شرکت همواره توجه به بهینه سازی مصارف حامل های انرژی بوده است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع صیانت از منابع انرژی، افزایش بهره‌وری و تضمین رقابت پذیری تولیدات را از اهم مسئولیت های راهبردی پتروشیمی فن آوران عنوان کرد.

 رفیق دوست، نمود دستاوردهای بارزی چون پروژه برگشت گاز هیدروژن به رینگ سوخت را از این جمله برشمرد و نوید پروژه های در دستور کار با ارزش آفرینی و بهینه سازی مصارف حامل های انرژی را در شرکت پتروشیمی فن آوران در آینده نزدیک داد.

 

 

 

رسانه جدید 0

2
2

 

۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ۱۸:۰۵
روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۱۶۴
کد خبر : ۲۵۴

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+