افقهی در جمع خبرنگاران در شرکت پتروشیمی فن آوران خبر داد؛

فلرسوزی در فن‌آوران و غدیر به صفر رسید

مدیرعامل تاپیکو با بیان اینکه پروژه به صفر رساندن سوزاندن گازها یا همان «زیروفلر» در مجموعه‌های ما اجرا شده است گفت: امروز فلرسوزی در مجتمع‌های پتروشیمی غدیر و فن‌آوران به صفر رسیده است.
فلرسوزی در فن‌آوران و غدیر به صفر رسید

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران ، در جریان بازدید روز پنجشنبه 1402/12/17 بابک افقهی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در جریان بازدید از شرکت‌های پتروشیمی غدیر و فن‌آوران در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت بندر ماهشهر در تولید محصولات پتروشیمی گفت: مردم عزیز خوزستان میزبان مجموعه‌های بزرگ پتروشیمی که تولید ثروت برای کشور می کنند هستند و خوشبختانه در این بخش سعی شده است از نیروی اشتغال بومی بهره گرفته شود.

وی با اشاره به طرح‌های اجرا شده در پتروشیمی‌های متعلق به تاپیکو افزود: با توجه به نظر دولت سیزدهم، پروژه به صفر رساندن سوزاندن گازها یا همان «زیروفلر» در مجموعه‌های ما اجرا شد و امروز سوزاندن فلر در پتروشیمی‌های فن آوران و غدیر تقریبا به صفر رسیده است.

افقهی با بیان اینکه در سال 1402 و تا امروز 20 میلیون دلار داخلی‌سازی بدون ریسک در مجموعه‌های پتروشیمی تاپیکو اجرا شده است، ادامه داد: در موضوع افزایش ارزآوری و توسعه صادرات نیز آماده هستیم باتوجه به سیاست ها و نگاه دولت ارزآوری خود را توسعه دهیم.

۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ۰۸:۵۶
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۱۹۱
کد خبر : ۲۳۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+