به عمل کار برآید...

طلسم ۱۰ ساله پترو الفین فن آوران با جدیت تاپیکو و پتروشیمی فن آوران شکست

طلسم ۱۰ ساله پترو الفین فن آوران با جدیت تاپیکو و پتروشیمی فن آوران شکست
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران، روند عملیاتی این پروژه  برای احداث واحد بالادست متانول، که طی بازدید فروردین وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با جدیت آغاز و در جریان بود، اکنون وارد فاز امضای تفاهم نامه اخذ لیسانس واحد MTO شد. 
این تفاهم نامه در جریان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی میان مدیرعامل پتروالفین فن آوران و نماینده شرکت دالیان چین در حضور دکتر مرتضوی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیران عامل شستا، تاپیکو و پتروشیمی فن آوران به عنوان سهامدار اصلی در محل غرفه این شرکت به امضا رسید. 
بناست بر این اساس شرکت دالیان چین کار  لیسانس واحد MTO با مصرف خوراک ۱۶۵۰ هزار تن متانول را جهت احداث این واحد در سایت ۵ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به انجام برساند.
شایان ذکر است  پترو الفین فن آوران که پس از تاسیس آن  دچار رکود اجرایی و عملیاتی شده بود، پس از گذشت قریب به یک دهه از ایجاد آن با تاکید تاپیکو و براساس استراتژی های جدید توسعه زنجیره ارزش در شرکت نفت و گاز و پتروشیمی تامین، طی پیگیری های مجدانه سهامدار اصلی موفق به اخذ مجوزهای مربوطه شد و هم اکنون عملیات اجرایی آن در فاز تحکیم بستر، احداث مخازن ذخیره محصول و جاده های پیرامونی قرار گرفته است.
پترو الفین فن آوران طرح توسعه پتروشیمی فن آوران با نگاه به زنجیره ارزش محصول متانول در محور توسعه صنایع پایین دست می باشد.

 

 

 

 

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۳۰
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۶۳۰
کد خبر : ۲۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+