تصمیم هوشمندانه تاپیکو در ابقای محمدجواد بدری به عنوان مدیرعامل پتروشیمی فن آوران

مدیرعامل تاپیکو در حکمی، محمدجواد بدری مدیرعامل پیشین پتروشیمی فن‌آوران را بار دیگر به عنوان مدیرعامل این شرکت پتروشیمی منصوب کرد.
تصمیم هوشمندانه تاپیکو در ابقای محمدجواد بدری به عنوان مدیرعامل پتروشیمی فن آوران
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران به نقل از روابط عمومی هلدینگ سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، با تصمیم هیات مدیره تاپیکو، مهندس محمدجواد بدری که از سال 1397 سکان هدایت پتروشیمی فن آوران را بر عهده داشت، بار دیگر به عنوان مدیرعامل این شرکت پتروشیمی منصوب شد.
محمدجواد بدری ابتدای امسال از سمت خود به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن‌آوران استعفا داد و به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه از شرکت های تابعه هلدینگ پتروفرهنگ مامور گردیده بود که با این تصمیم تاپیکو، استعفای وی ملغی و مجددا به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران، سکان هدایت این تولید کننده مطرح متانول و اسید استیک را در دست گرفت. این تصمیم به دلیل توانمندی و سابقه این مدیر جهادی و انقلابی در جهت کنترل و کاهش ریسک های پیش روی شرکت در پی افزایش نرخ خوراک و یوتیلیتی و شرایط حاکم بر بازار جهانی متانول اتخاذ شده است. 
بدری بیش از ۲۴ سال سابقه فعالیت در صنعت پتروشیمی را در کارنامه کاری خود دارد که ۱۸ سال آن در حوزه تولید متانول بوده است.
وی از ابتدای عملیات نصب و راه‌اندازی پتروشیمی فن آوران در سال  ۱۳۸۰ در این شرکت حضور داشته و در سمت هایی همچون سرپرست نوبتکاری متانول تا ریاست مجتمع و مدیرعاملی این شرکت را در سوابق کاری خود دارد.
گفتنی است در دوران مدیریت بدری در این شرکت پتروشیمی، دستاوردهایی همچون کسب بالاترین سود سهام تاریخ فعالیت شرکت، حضور در جایگاه 100 شرکت برتر به انتخاب IMI 100 برای 4 سال متوالی و کسب رتبه نخست بالاترین بازده فروش در گروه پتروشیمی در این رویداد، ثبت بالاترین رکورد تولید اسید استیک روزانه و بیشترین تولید این محصول در سال، انتخاب به عنوان رتبه برتر برای هشت سال متوالی در همایش صنعت سبز، انجام بیش از 10 اورهال موفق و تعویض راکتور واحد اسید در شرایط تحریم، دستاوردهای بی شمار در حوزه مدیریت منابع انرژی به ارزش بیش از 5108 میلیارد ریال و دستاوردهای ویژه در حوزه خودکفایی به ارزش بیش از 12.5 میلیون یورو برای این شرکت پتروشیمی به دست آمده است.
 
 
 
 
۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ۱۴:۵۲
روابط عمومی وامور بین الملل |
تعداد بازدید : ۲,۵۹۷
کد خبر : ۱۴۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+