پایان موفقیت آمیز اورهال واحد‌های اسید استیک و منوکسید کربن در شرکت پتروشیمی فن آوران

پایان موفقیت آمیز اورهال واحد‌های اسید استیک و منوکسید کربن در شرکت پتروشیمی فن آوران
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران، تعمیرات اساسی واحد‌های اسید استیک و منوکسید کربن این شرکت در ساعت ۱۲:۰۹ بامداد یکشنبه پانزدهم خرداد به اتمام رسید.
علی خوان زاده مدیر مجتمع شرکت پتروشیمی فن آوران در مورد اهم اهداف این اورهال به افزایش قابلیت اطمینان و کاهش توقفات، پایداری و افزایش تولید، بهینه سازی مصارف انرژی و کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات اشاره کرد.
وی هدف‌گذاری افزایش ظرفیت تولید در واحد اسید استیک تا ۱۸۰ هزارتن (۲۰ درصد بالاتر از ظرفیت اسمی)، همراه با افزایش ضریب ایمنی ناشی از تعویض راکتور اصلی واحد اسید را از اهم محور های این تعمیرات اساسی عنوان کرد.
خوان زاده افزود با توجه به انجام کامل برنامه ها و تحقق قطعی اهداف تعیین شده در زمانبندی مقرر، به زودی شاهد نمود نتایج بارز آن در  عرصه تولیدات مجتمع خواهیم بود.
او ضمن تقدیر از تلاش کلیه واحد‌های عملیاتی و ستادی که زمینه ساز موفقیت حاضر بودند، به آغاز برنامه ریزی‌انجام این عملیات از دو سال قبل اشاره کرد که منجر به تامین به موقع تجهیزات لازم منجمله راکتور جدید و نیز سازماندهی قوی و منسجم تیم های عملیاتی و پشتیبانی گردید.
انتظار می رود با رفع موانع جدی تولید در واحدهای تولیدی این مجتمع که اجرا و پیاده سازی استراتژی های مهندسی، تعمیراتی و بهره‌برداری آنها همواره به دست متخصصان داخلی این شرکت در حال انجام است، شاهد شکوفایی بیشتر و افزایش بیش از پیش سهم پتروشیمی فن آوران در عرصه بازارهای هدف داخلی و صادراتی و تامین انتظار ذینفعان باشیم.
۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۵۹
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۹۴۳
کد خبر : ۱۳۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+