دستاوردی مهم در عرصه تولید

ثبت رکورد 279 روز تولید پایدار و بدون توقف در واحد تولید متانول شرکت پتروشیمی فن آوران

پتروشیمی فن آوران تنها تامین کننده اسید استیک مورد نیاز بازار های داخلی بشمار می رود و استمرار تولید واحد متانول آن، موجب پایداری تولیدات پایین دستی و عرضه مستمر اسید استیک برای تامین نیاز بازار های مصرف داخلی خواهد بود.
ثبت رکورد 279 روز تولید پایدار و بدون توقف در واحد تولید متانول شرکت پتروشیمی فن آوران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران واحد تولید متانول این شرکت با پشت سر گذاشتن 279 روز تولید پیاپی، موفق به ثبت رکورد تازه ای در پایداری و استمرار تولید از بدو راه اندازی گردید.

اجرای برنامه های پیشگیرانه توقف و رفع موانع تولید از اهم سیاست های اجرایی مدیران و کارکنان این شرکت می باشد که موجب گردیده تا با ساختارمند نمودن فرآیند ها و تعریف برنا مه های نگهداری و تعمیرات هدفمند زمینه تحقق این مهم به خوبی فراهم آید.

واحد متانول پتروشیمی فن آوران دارای ظرفیت اسمی یک میلیون تن تولید محصول در سال می باشد و با توجه به نقش آن در تداوم تولیدات پایین دستی و تامین نیاز بازار های داخلی و صادراتی، استمرار فعالیت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این شرکت سی و چهارمین تولید کننده متانول از منظر ظرفیت اسمی در دنیا می باشد که بخشی از تولید متانول خود را صرف تولید محصول مهم و پایین دستی اسید استیک می نماید.

پتروشیمی فن آوران تنها تامین کننده اسید استیک مورد نیاز بازار های داخلی نیز بشمار می رود و استمرار تولید واحد متانول آن، موجب فراهم نمودن زمینه عرضه مستمر اسید استیک برای مصارف داخلی و پایداری تولید در صنایع پایین دستی خواهد بود. 

۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۲۸
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران |
تعداد بازدید : ۶۲۱
کد خبر : ۱۳۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+