تقدیر معاون وزیر نفت از پتروشیمی فن آوران و بیست و سه شرکت رکورد شکن تولید در سال گذشته

بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از بیست و چهار مجتمع که در سال جهش تولید به رکوردهای جدید تولید دست یافته اند تقدیرکرد.
تقدیر معاون وزیر نفت از پتروشیمی فن آوران و بیست و سه شرکت رکورد شکن تولید در سال گذشته

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران و به نقل از نیپنا، بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از عملکرد بیست و چهار شرکت پتروشیمی ایران به دلیل افزایش تولید و دستیابی به رکوردهای جدید در دوازده ماهه سال 99 ( سال جهش تولید) در مقایسه با سال 98 تقدیر و تشکر کرد.

بر این اساس، شرکت های پتروشیمی فن آوران، تبریز، امیرکبیر، پردیس، نوری، آریا ساسول، جم، کارون، مهر، اروند، اصفهان، قائد بصیر، پلی پروپیلن جم، پلیمر کرمانشاه، کاویان، اهتمام جم، تخت جمشید ماهشهر، لرستان، مهاباد، تخت جمشید پارس، کردستان، انتخاب، مرجان، کربن ایران، سال گذشته موفق به افزایش تولید و ثبت رکوردهای جدید تولید در صنعت پتروشیمی شده اند.

شایان ذکر است که مجموع تولید پتروشیمی فن آوران در سال گذشته یک میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تن می باشد که ازاین میان و برای نخستین بار، ۱۰۸هزارتن سهم منوکسید کربن و ۱۴۸ هزارتن سهم محصول اسید استیک تولیدی این شرکت در سال جهش تولید است. 

۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۷:۵۷
نیپنا |
تعداد بازدید : ۲,۷۵۱
کد خبر : ۱۰۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+