راهنمای زنجیره تامین

شرکت پتروشیمی فن آوران در راستای تامین نیاز خود به انواع تجهیزات ، قطعات و مواد، همچنین بهره مندی از خدمات فنی و مهندسی مورد نیاز و همراهی و حمایت از مطالعات پژوهشی کاربردی مرتبط با حوزه فعالیت خود آماده دریافت کلیه پیشنهادات فنی، مهندسی، بازرگانی و پژوهشی ارسالی توسط علاقمندان در داخل و خارج از کشور می باشد . بدین منظور متقاضیان مشارکت در هر بخش می توانند از طریق تب های موجود در بخش زنجیره تامین وارد قسمت مورد نظر گردیده و اقدام به ثبت تقاضای ورود به وندور لیست و یا ارایه پیشنهادات پژوهشی و نیز معرفی سوابق و فعالیت های فنی و مهندسی خود نمایند.

- لطفا" جهت ثبت نام در لیست تامین کنندگان تایید صلاحیت شده این شرکت از طریق ورود به سامانه نرم افزاری مربوطه در تب شماره 2  بخش زنجیره تامین، وارد قسمت ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور خود، بمنظور دسترسی به سامانه تامین کنندگان گردیده تا در صورت تایید نتیجه ارزیابی پیشنهادات وسوابق فعالیت، عضویت وندور لیست این شرکت را دریافت نمایید.

- لطفا" جهت ارایه پیشنهاد های فنی و مهندسی و معرفی توانمندی ها و سوابق اجرایی از طریق تب شماره 3 فهرست زنجیره تامین اقدام به تکمیل و ارسال فرم مربوطه نمایید.

- لطفا" جهت معرفی طرح های مطالعاتی و پژوهشی مرتبط با حوزه فعالیت این شرکت در زمینه های تولید، تعمیر و نگهداری، فنی مهندسی و غیره از طریق تب شماره 4 فهرست زنجیره تامین، اقدام به تکمیل و ارسال فرم مربوطه نمایید.

 

روابط عمومی و امور بین الملل

شرکت پتروشیمی فن آوران

درباره ما

تماس با ما

مجتمع صنعتی: خوزستان - بندرماهشهر - منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 3 -  کد پستی: 6356178927   صندوق پستی: 365
 
دفتـر مرکـزی: تهران ، خیابان گانــدی جنوبی ، خیابان شهید پالیزوانی  ( هفتم ) پلاک 18 کد پستی: 1517643711
  

تلفن گویا دفتر تهران: 1-88660970 - 21 98+

واحد مخابرات مرکزی: 52123600 - 61 98+